O Pauline Chocolate

Pauline chocolate vyrábí vynikající čokoládové speciality pro opravdové znalce kombinace krásného a lahodného. Ručně vyráběné čokoládové pralinky z prvotřídní belgické čokolády v luxusním balení s našimi exkluzivními designy podtrhnou každou představu obdarovaného a nenechají nikoho lhostejným! Zde najdete skutečně jedinečnou sadu, která na svého obdarovaného zapůsobí a dodá mu nezapomenutelné emoce!

Zobrazit produkty
 • VYSOCE KVALITNÍ PRODUKTY A PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

  Při své práci používáme belgickou čokoládu nejvyšší kvality. K výrobě náplní se používají pouze přírodní suroviny (čokoláda, kakaové máslo, smetana, máslo, ovocné pyré, ořechy, koření, alkohol).

 • NEJČERSTVĚJŠÍ PRODUKT

  Pralinky a další výrobky jsou vyráběny výhradně na zakázku, takže vždy dostanete jen ten nejčerstvější a nejkvalitnější výrobek!

 • UNIKÁTNOST PRÁCE

  Všechny prezentované designy pralinek jsou individuálně navrženy zakladatelem značky Pauline Chocolate. Designy jsou na pralinky nanášeny pomocí kakaového másla, které je lehce obarveno specializovanými, vysoce kvalitními potravinářskými barvivy. Všechny vzory jsou nanášeny ručně, autorskou technikou!

 • BALENÍ

  Všechny prezentované sady jsou nabízeny v nádherných dárkových krabičkách!